Wesela

Możemy pochwalić się rzadko spotykanym doświadczeniem w branży weselnej - zorganizowaliśmy już dla Państwa setki wesel. Każde organizowane przez nas wesele charakteryzuje się bardzo wysoką jakością usług gastronomicznych oraz obsługi kelnerskiej. Krzemieniec umożliwia zorganizowanie wesela do 200 osób.

Klientom oferujemy zadbany ogród (Goście chętnie robią tutaj pamiątkowe zdjęcia). Dzięki specjalnym udogodnieniom dla dzieci najmłodsi goście nigdy nie nudzą się podczas wesela.
 

Menu weselne ustalane jest indywidualnie podczas spotkania. W trakcie spotkania służymy Państwu fachową wiedzą, tak aby wspólnie dokonać najlepszego wyboru.

(Uwaga: skośne ustawienie stołów możliwe jest tylko w niekórych wariantach wesela. Zależy to od liczby gości, umiejscowienia stołu Pary Młodej oraz liczby dodatkowych opcji takich jak np. stół z winami czy stół wiejski)


Nasza oferta na rok 2019:

Oferta kompleksowa
menu weselne oraz dodatkowo
Alkohol (wódka, wino, piwo) - bez ograniczeń w konsumpcji
Ciasto
Tort
Paczki z ciastem dla gości
 
 
 
 
230 zł/ osoba
Menu weselne
Przywitanie Państwa Młodych
Obiad (zupa, drugie danie, deser)
II danie gorące
III danie gorące
IV danie gorące
 
Zimna płyta (rolady mięsne, 3 rodzaje sałatek, zakąski rybne, wędliny regionalne) - bez ograniczeń
Napoje zimne oraz gorące - bez ograniczeń
165 zł/ osoba

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.