Oglądanie sali

data: 2015-05-21

Drodzy Państwo, 

Chcielibyśmy, żeby w trakcie Waszych wizyt wszystko było porządnie przygotowane i, żebyście mogli dowiedzieć się wszystkiego co trzeba. 

Aby było to możliwe konieczne jest wcześniejsze umówienie spotkania. Wystarczy napisać krótkiego mejla z proponowanym terminem wizyty. Szybko odpiszemy i dogramy spotkanie.

Mocno zachęcamy do wizyt w soboty ponieważ można wtedy zobaczyć salę już przygotowaną do wesela. Właśnie w soboty odbywamy zdecydowanie najwięcej spotkań (zwykle w godzinach 12.00 - 15.30). W inne dni tygodnia wizyty nie zawsze są możliwe.

Zapraszamy :)

Korzystanie ze strony internetowej www.krzemieniec.com oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w Polityce prywatności) zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomości i zgadzam się