Imprezy okolicznościowe

Zapraszamy do zorganizowania w Lokalu Weselnym Krzemieniec przyjęć okolicznościowych takich jak chrzciny, komunie, konsolacje, imprezy firmowe oraz wszystkich przyjęć jubileuszowych.

Dysponujemy dwoma klimatyzowanymi salami (na 45 oraz 200 osób). 
Swoim Klientom oferujemy zadbany ogród, który uprzyjemni Państwu pobyt w Krzemieńcu. Nie zapominamy też o najmłodszych gościach, specjalnie dla nich przygotowaliśmy infrastrukturę, która pozwoli im aktywnie i wesoło spędzić czas podczas komunii lub chrzcin.

Menu przyjęcia ustalane jest indywidualnie podczas spotkania z Klientem. W trakcie spotkania służymy Państwu fachową wiedzą, tak aby wspólnie dokonać najlepszego wyboru.

 

chrzciny
Obiad (zupa, drugie danie)
II Danie Gorące
Zimna płyta (rolady mięsne, 2 rodzaje sałatek,
Zakąski rybne, wędliny regionalne)
Ciasto + owoce
Tort lub deser
 
 
189 zł/osoba
komunia
Obiad (zupa, drugie danie)
II Danie Gorące
Zimna płyta (rolady mięsne, 2 rodzaje sałatek,
Zakąski rybne, wędliny regionalne)
Ciasto + owoce
Tort
Napoje zimne oraz gorące - bez ograniczeń
Dekoracja stołów (kwiaty)
229 zł/osoba


Ofertę dla pozostałych przyjęć okolicznościowych ustalimy z Państwem indywidualnie.
Odpowiemy na Państwa wszystkie pytania!

mail, tel. 516 060 955

Korzystanie ze strony internetowej www.krzemieniec.com oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w Polityce prywatności) zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomości i zgadzam się