Dlaczego u nas ?

Serdecznie Witamy!

Od ponad 20 lat działamy w branży gastronomicznej. Dzięki doświadczeniu wynikającemu z realizacji setek zamówień nasze usługi charakteryzują się świetnym standardem oraz stałym zadowoleniem Klientów.

Każde wesele, a także wszystkie przyjęcia okolicznościowe, które organizujemy wyróżnia się rzadko spotykaną jakością usług gastronomicznych oraz serwisowych.

W prowadzeniu firmy kierujemy się zasadą wedle której wysoka jakość nie musi oznaczać wysokiej ceny. Atrakcyjne ceny, które Państwu oferujemy są wynikiem wieloletniego doświadczenia oraz optymalizacji organizacji pracy. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 

Korzystanie ze strony internetowej www.krzemieniec.com oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w Polityce prywatności) zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomości i zgadzam się