SYLWESTER 2014

data: 2014-11-26

Zapraszamy na Sylwestra!

Jak co roku wykwintne, zróżnicowane menu odpowiednio oddające charakter wieczoru swoją wytwornością.

Tradycyjnie już zagra zespół "Fabex".

 W tym roku alkohol bez ograniczeń wliczony w cenę.

Bilet kosztuje 195zł/os. Bilety można kupić kupić w Barze w Wołowicach w godzinach 16.00 - 22.00 lub poprzez przelew (dane wyślemy w emailu).

Zachęcamy do kontaktu tel.: 516 060 955 lub email: krzemieniec@wp.pl

Zapraszamy tym serdeczniej, że przygotowaliśmy na prawdę atrakcyjną ofertę - ciężko będzie znaleźć imprezę w lepszej cenie i jakości :)

Do zobaczenia!

Korzystanie ze strony internetowej www.krzemieniec.com oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w Polityce prywatności) zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomości i zgadzam się