Catering

Catering Krzemieniec to atrakcyjna oferta dla firm, szkół, przedszkoli oraz klientów indywidualnych.

Dzięki pracy profesjonalnego dietetyka oraz wdrożeniu rygorystycznych norm jakości HACPP spełniamy wszystkie warunki potrzebne do podjęcia współpracy na najwyższym poziomie.
Swoją działalność prowadzimy głównie na terenie Gminy Czernichów, Gminy Liszki, Krakowa oraz okolic jednak zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych.
 

FIRMY:
Dzięki atrakcyjnej cenie oraz starannemu przygotowaniu produktów skorzystanie z naszych usług jest dobrym krokiem dla każdej firmy.
Przygotujemy dla Państwa zestawy całodniowe oraz obiadowe, a także kanapki oraz śniadania.


SZKOŁY / PRZEDSZKOLA:
Możemy pochwalić się owocną współpracą ze szkołami i przedszkolami. Ponieważ rozumiemy specyfikę przygotowania posiłków dla dzieci i młodzieży  zapewniamy najwyższą jakość naszej żywności (wdrożenie norm HACPP, współpraca z dietetykiem).
Możecie Państwo zamówić u nas zestawy całodniowe jak również zestawy obiadowe oraz pożywne kanapki.


KLIENCI INDYWIDUALNI:
Komunie, chrzciny, imprezy okolicznościowe oraz wszystkie inne wydarzenia to świetna okazja aby skorzystać z naszych usług. Od lat przygotowujemy dla Państwa potrawy każdego rodzaju: od wykwintnych posiłków na szczególnie wystawne uroczystości po swojskie potrawy na każdy stół.
Wieloletnia praktyka pozwala nam pochwalić się realizacją bardzo wymagających zamówień dla Klientów wymagających najwyżej jakości.
Zapraszamy również do naszych sklepów gdzie znajdą Państwo wyroby garmażeryjne wysokiej jakości.

Korzystanie ze strony internetowej www.krzemieniec.com oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w Polityce prywatności) zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomości i zgadzam się