Bal Karnawałowy dla dzieci

data: 2015-02-19

7 lutego zorganizowaliśmy, jak co roku, Bal Karnawałowy dla dzieci.

Obecność dzieci oraz możliwość zrobienia czegoś dla najmłodszych mieszkańców naszych stron jest dla nas niezmiennie wielkim powodem do satysfakcji. 

W trakcie Balu na dzieci czekało wiele atrakcji oraz zabaw. 

Dodatkowo miało miejsce rozstrzygnięcie Mikołajkowego Konkursu Plastycznego (to już dziesiąta edycja tego konkursu!). Autorzy wyróżnionych prac otrzymali dyplomy oraz wartościowe nagrody.

Dziękujemy obecnym rodzicom za pomoc w czuwaniu nad sprawnym przebiegiem balu.

Zapraszamy za rok! :)

Korzystanie ze strony internetowej www.krzemieniec.com oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w Polityce prywatności) zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomości i zgadzam się