Katering Sylwestrowy

data: 2020-12-29

Zachęcamy do zamawiania naszych półmisków zimnych przekąsek idealnych na sylwestrowy wieczór we dwoje lub w szerszym gronie (opcja dla 4 osób ze słodką niespodzianką gratis).

Polecamy zwłaszcza osobom ceniącym różnorodność - na pewno znajdą coś dla siebie dzięki szerokiej gamie proponowanych potraw. 

Półmiski te sprawdzą się też świetnie na noworoczone spotkanie z bliskimi.

Zapraszamy :)

Korzystanie ze strony internetowej www.krzemieniec.com oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w Polityce prywatności) zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomości i zgadzam się