Degustacja 26.03.2022 (sobota)

data: 2022-03-18

Zapraszamy na degustację naszych dań.

26.03.2022 sobota, w godz.14:00 - 16:00.

Dla tych z Państwa, którzy mają podpisaną z nami umowę na organizację przyjęcia weselnego, degustacja jest darmowa, natomiast dla pozostałych osób udział kosztuje 99 zł.

W przypadku późniejszego podpisania umowy z nami kwota ta zostanie odliczona od rozliczenia za przyjęcie weselne.

Będzie można również w swobodnej atomosferze zapoznać się z naszym obiektem oraz zobaczyć przykład nakrycia stolików oraz dekoracji wykonanej przez firmę "Z Kwiatka na Kwiatek". 

Pytania oraz zgłoszenia prosimy wysłać na adres email: krzemieniec@wp.pl 

Serdecznie zapraszamy! :)

Korzystanie ze strony internetowej www.krzemieniec.com oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w Polityce prywatności) zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomości i zgadzam się