SYLWESTER 2023

data: 2023-11-22
Serdecznie zapraszamy na Bal Sylwestrowy!
All inclusive: muzyka na żywo, zespół "Creszendo", open bar, 4 kolacje gorące, gorący i zimny bufet, tort, bogaty wybór zimnych przekąsek, owoce morza, słodki bufet, napoje bez ograniczeń.
Jak co roku nagradzamy naszych wiernych klientów możliwością zakupu biletów w obniżonej cenie 375 zł zamiast ceny regularnej 419 zł tylko do 03.12.2023.
Mamy nadzieję, że podobnie jak rok temu wypełnicie nasz lokal w 101% </div>
          </div>
          
          <div class= « Poprzedni news Wszystkie aktualności

Korzystanie ze strony internetowej www.krzemieniec.com oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w Polityce prywatności) zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomości i zgadzam się