DZIEŃ KOBIET 14.03.2020 PRZENIESIONY

data: 2020-03-12

DZIEŃ KOBIET 14.03 ZABAWA PRZENIESIONA
Krótko: nie ma co ryzykować.
Sytuacja była dynamiczna, ale aktualne zalecenia są jednoznaczne i pomimo szczerych chęci ugoszczenia Pań musimy przenieść naszą coroczną imprezę.

Kilka informacji:
1) Dziękujemy za wszystkie wiadomości wyrażające Wasze opinie i odczucia - pomogło nam to podjąć decyzję.

2) O nowym terminie imprezy poinformujemy w ciągu tygodnia.

3) W ramach rekompensaty za przeniesienie zabawy przygotowaliśmy dla Was dwie rzeczy. Po pierwsze: wszystkie Panie, które kupiły bilety i zrealizują je w nowym terminie, wezmą udział w loterii o nagrodzie w postaci nowoczesnego telewizora o przekątnej ekranu 49 cali.

4)...oraz także otrzymają 50 zł zniżki na kolejną organizowaną przez nas zabawę (najprawdopodobniej Andrzejki).

5) Ponieważ jest to sytuacja organizacyjnie wymagająca to chcielibyśmy Was poprosić, żeby ewentualne pytania przesyłać drogą mailową lub tutaj w wiadomościach prywatnych, a nie telefonicznie. Bardzo ułatwi nam to skuteczną i uporządkowaną komunikację z Wami.

Dziękujemy za zrozumienie. Liczymy, że widzimy się z Wami w nowym terminie, w którym brzydkie słowo na "k" będzie już tylko anegdotą z przeszłości. Take care!

Korzystanie ze strony internetowej www.krzemieniec.com oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w Polityce prywatności) zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomości i zgadzam się