COVID

data: 2020-05-28

Kilka słów na temat wpływu ograniczeń wynikających z pandemii koronawirusa, które wpływają na funkcjonowanie naszego obiektu:

1. Posługując się kryterium dopuszczającym jedną osobę na 1 m2 powierzchnii pomieszczenia, oferujemy obecnie łącznie 100 miejsc, w przypadku przyjęć łączonych lub innych niż rodzinne (wesela: 150 osób).

2. Oddajemy do Państwa dyspozycji stacje dezynfekujące.

3. Po konsultacji z sanepidem, zastosowaliśmy się do wszystkich pozostałych wytycznych dotyczących przebiegu przyjęć okolicznościowych. 

4. W związku z ograniczeniem maksymalnej liczby gości oraz kosztami związanymi z zapewnieniem odpowiednich norm higienicznych, ceny wszystkich przyjęć wzrastają o 10 zł/os.

Zachęcamy do rezerwacji przyjęć ponieważ obecnie bardzo szybko ubywa dostępnych terminów z uwagi na "rozbicie" dotychczas skumulowanych przyjęć na więcej terminów.

Zapraszamy! 

Korzystanie ze strony internetowej www.krzemieniec.com oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w Polityce prywatności) zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomości i zgadzam się