PRACA

data: 2020-06-04

Zatrudnimy pilnie osobę na stanowisko: pomoc kuchenna/ barman.

Po okresie próbnym umowa o pracę.

Elastyczny grafik. Zarówno pełny wymiar czasowy, jak i pół etatu czy też praca "dorywcza".

Mile widziane doświadczenie w gastronomii lub otwartość na naukę.

Zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na krzemieniec@wp.pl lub pod numer telefonu 502 946 539 nawet jeśli powyższy opis nie do końca odpowiada Państwa kwalifikacjom - może okazać się, że mamy propozycję także dla Państwa :)

Korzystanie ze strony internetowej www.krzemieniec.com oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w Polityce prywatności) zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomości i zgadzam się