Będzie jeszcze ładniej :)

data: 2014-08-27

Wszystkim, którzy rozważają zorganizowanie wesela w Krzemieńcu, chcemy przypomnieć, że zaplanowaliśmy już kilka prac, które podniosą standard naszego obiektu. Konsekwentnie, co roku inwestujemy w nasz obiekt, aby był atrakcyjnieszy. 

Mamy nadzieję zdążyć z wszystkim przed rozpoczęciem następnego sezonu weselnego. Nie podajemy konkretów - niech będzie to niespodzianka :) Na pewno po zrealizowaniu naszych planów, pochwalimy się tym na stronie oraz dodamy zdjęcia.

Dzięki temu, że stale powierzacie nam organizowanie Waszych wesel, możemy się rozwijać. Dziękujemy i zapraszamy!

Korzystanie ze strony internetowej www.krzemieniec.com oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w Polityce prywatności) zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomości i zgadzam się