Dziękujemy za rekordowy rok :)

data: 2014-10-24

Powoli kończymy tegoroczny sezon weselny.

Chyba możemy założyć, że nasze starania aby zawsze stawiać na jakość, oraz ciągły rozwój obiektu, Wam się spodobały ponieważ był to dla nas rekordowy rok :) Dzięki!

Równocześnie zachęcamy do rezerwacji tych paru terminów, które zostały jeszcze na sezon 2015. Czas ucieka, a chętnych nie brakuje.

Przypominamy, że zaczęliśmy już budowę fontanny (może uda się skończyć przed zimą), a na wiosnę zaplanowaliśmy dalsze prace w ogrodzie. Dlatego można śmiało zakładać, że będzie u nas jeszcze ładniej.

A już niedługo informacje o Andrzejkach i Sylwestrze. Zapraszamy! 

Korzystanie ze strony internetowej www.krzemieniec.com oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w Polityce prywatności) zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomości i zgadzam się