Wesela

Możemy pochwalić się rzadko spotykanym doświadczeniem w branży weselnej - zorganizowaliśmy już dla Państwa setki wesel. Każde organizowane przez nas wesele charakteryzuje się bardzo wysoką jakością usług gastronomicznych oraz obsługi kelnerskiej. Krzemieniec umożliwia zorganizowanie wesela do 220 osób.

Klientom oferujemy zadbany ogród (Goście chętnie robią tutaj pamiątkowe zdjęcia). Dzięki specjalnym udogodnieniom dla dzieci najmłodsi goście nigdy nie nudzą się podczas wesela.
 

Menu weselne ustalane jest indywidualnie podczas spotkania. W trakcie spotkania służymy Państwu fachową wiedzą, tak aby wspólnie dokonać najlepszego wyboru.

(Uwaga: skośne ustawienie stołów możliwe jest tylko w niekórych wariantach wesela. Zależy to od liczby gości, umiejscowienia stołu Pary Młodej oraz liczby dodatkowych opcji takich jak np. stół z winami czy stół wiejski)


Nasza oferta na rok 2025:

Oferta all inclusive
menu weselne oraz dodatkowo
Open bar
Ciasto, owoce 
Tort
Paczki z ciastem dla gości
Barman 1600 zł
Stół wiejski 1200 zł lub 12 zł/os.
 
 
339zł/ osoba dorosła
Menu weselne
Przywitanie Państwa Młodych
Obiad (zupa, drugie danie, deser)
I kolacja 
II kolacja
III kolacja
Zimna płyta (rolady mięsne, 3 rodzaje sałatek, zakąski rybne, wędliny regionalne) - bez ograniczeń
Napoje zimne oraz gorące - bez ograniczeń (w bufecie)
Opłata "korkowa" 1300 zł, Opłata za własne ciasto 1300 zł

 

249 zł/ osoba

Korzystanie ze strony internetowej www.krzemieniec.com oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w Polityce prywatności) zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomości i zgadzam się